SEARCH RESULTS: "RDP1.2-100H"
Exact Match
Part Number Description Sources Available Tool Request Qty
RDP1.2-100HReflection Ring Probe w/ Triax connector, Ø.74 MIN ID, 100Hz-1KHz1
Partial Match
RDP1_2-100H-5LOW FREQUENCY PROBE2
RDP1.2-100H-1Reflection Ring Probe, 50Hz-3KHz, w/ Triax connector1
RDP1.2-100H-2Reflection Ring Probe, 100Hz-5KHz, 767 PT6 55-10-041
RDP1.2-100H-3Reflection Ring Probe, 50Hz-3KHz, w/ Triax connector1
RDP1.2-100H-5-4FENCIRCLING PROBE, 12MM DIAMETER. 50HZ-3KHZ1
RDP1.2-100H-5/4LReflection Ring Probe 50Hz-3KHz 4pin Lemo1
RDP1.2-100H-6Reflection Ring Probe 50Hz-3KHz1
RDP1.2-100H-7PROBE2
RDP1.2-100H-8Reflection Ring Probe, 50Hz - 3Khz1
RDP1.2-100H-9Reflection Ring Probe, 1.2OD x .7ID x 1.25H, 100Hz-1KHz1